Wystarczy odwiedzić Biuro Rekrutacji WSPiA i złożyć dokumenty jeszcze w I turze na swój wymarzony kierunek.
Dlaczego warto rekrutować już w pierwszej turze?
Rekrutacja w I turze naboru ma wiele zalet. Przede wszystkim daje gwarancję mniejszej konkurencji, a co za tym idzie, większe szanse na przyjęcie na wymarzony kierunek! Ponadto osoby rekrutujące się w I terminie, już od 5 sierpnia będą mogły cieszyć się myślą, że w październiku rozpoczną naukę w WSPiA! Czekają ich zatem spokojne wakacje i więcej czasu na przygotowania do nowego roku akademickiego.
- Chcąc zapewnić tańsze, a zarazem lepsze warunki mieszkaniowe, WSPiA jako jedyna uczelnia w Polsce zapewnia studentom zakwaterowanie w Wielomieszkaniowym Domu Studenckim. Odpowiednio wcześnie podjęta decyzja o złożeniu dokumentów rekrutacyjnych w WSPiA daje kandydatom większe szanse na otrzymanie miejsca w naszych komfortowych mieszkaniach – dodaje Przemysław Pawlak, Rzecznik prasowy WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej.
Oferta edukacyjna
Na kandydatów w roku akademickim 2024/2025 czeka atrakcyjna oferta edukacyjna, a w niej kilka nowości. Pierwszą z nich jest kierunek studiów: „Transport-Spedycja-Logistyka" (studia I stopnia). Kandydaci mają do wyboru dwie specjalności: Transport oraz Obsługa Celna.
Uczelnia oferuje także studia na kierunku: „kryminologia" i „zarządzanie" (studia I stopnia), „administracja" i „bezpieczeństwo wewnętrzne" (studia I i II stopnia) oraz „prawo" (5-letnie studia magisterskie).
Decydując się na studia na kierunku „Administracja", kandydaci mają do wyboru 10 specjalności. Jedną z nich jest dostępna zarówno na pierwszym, jak i drugim stopniu administracja publiczna, która dzieli się na dwie specjalizacje: ogólnoadministracyjną oraz administrację specjalną.
Na kierunku „Bezpieczeństwo Wewnętrzne" kandydaci mogą wybrać spośród 8 atrakcyjnych specjalności, w tym jednej całkiem nowej – menadżer bezpieczeństwa w lotnictwie. Jest ona dostępna dla osób rekrutujących się na studia I stopnia. Ogromną popularnością wśród kandydatów wciąż cieszy się „Kryminologia". W przypadku tego kierunku, studenci swoje wykształcenie profilują przedmiotami do wyboru m.in.: podstawy psychiatrii, medycyna sądowa, analiza kryminalna. Z kolei kandydaci chcący rozpocząć studia na kierunku „Zarządzanie" mają do wyboru sześć specjalności, w tym finanse i rachunkowość oraz kadry i płace.
Wybierając kierunek „Prawo" kandydaci mają do wyboru dwie ścieżki przygotowujące do pracy w konkretnych zawodach. Pierwsza to „prawnicza ścieżka aplikacyjna", a druga to „ścieżka przygotowująca do wykonywania innych zawodów prawniczych".
Rekrutacja odbywa się elektronicznie na stronie: e-rekrutacja.wspia.eu.
Napisz komentarz
Komentarze